Výsledky ČS CHPH 2019

Zemské závody ČS CHPH
01 23.6. Bad Vilbel 1. 1-100
pásmo č. 1
pásmo č. 2
pásmo č. 3
02 29.6. Oostende - Knokke - Memoriál Vladimíra Kolaříka 1-100
pásmo č. 1
pásmo č. 2
pásmo č. 3
03 27.7. Knokke
pásmo č. 1
pásmo č. 2
pásmo č. 3
04 27.7. Bad Vilbel 2.
pásmo č. 1
pásmo č. 2
pásmo č. 3
Závod KUDT + MJČ
01 1.6. Eschweiler
Závody Maratonu jižních Čech (OS CHPH České Budějovice, Český západ, Karlovy Vary, Prácheň, Tábor)
01 1.6. Eschweiler
02 15.6. Verleine 1.
03 29.6. Knokke 1.
04 13.7. Verleine 2.
05 27.7. Knokke 2.

Pořadí MJČ

Závody Maratonu jižních Čech (pásmo č. 1)
01 1.6. Eschweiler - do 570 km
02 15.6. Verleine 1. - do 630 km
03 29.6. Knokke 1. - do 780 km
04 13.7. Verleine 2. - do 630 km
05 27.7. Knokke 2. - do 780 km
Závody Maratonu jižních Čech (pásmo č. 2)
01 1.6. Eschweiler - nad 570 km
02 15.6. Verleine 1. - nad 630 km
03 29.6. Knokke 1. - nad 780 km
04 13.7. Verleine 2. - nad 630 km
05 27.7. Knokke 2. - nad 780 km
Závody Kooperačního uskupení DT (OS CHPH Chomutov, Lidice, Louny, Polabí, Praha, Sever, Středočeské)
01 1.6. Eschweiler 1.
02 15.6. Thionville
03 29.6. Knokke 1.
04 13.7. Eschweiler 2.
05 27.7. Knokke 2.

Pořadí KUDT

Závody MDTVČ (OS CHPH Horácko, Náchod, Pardubice, Podoubraví, Východočeská)
01 2.6. Koblenz 1.
02 16.6. Eschweiler
03 23.6. Bad Vilbel 1.
04 29.6. Oostende - Knokke 1.
05 29.6. Gotha 1.
06 6.7. Gotha 2.
07 13.7. Koblenz 2.
08 21.7. Gotha 3.
09 27.7. Oostende - Knokke 2.
10 27.7. Bad Vilbel 2.

Pořadí MDTVČ
Eso H MDTVČ
Eso He MDTVČ

Závody OS CHPH České Budějovice + Prácheň + Tábor
01 1.6. Eschweiler
02 15.6. Verleine 1.
03 29.6. Knokke 1.
04 13.7. Verleine 2.
05 27.7. Knokke 2.
Závod OS CHPH České Budějovice + Tábor
01 29.6. Koblenz
Závody OS CHPH Prácheň + Tábor
01 9.6. Aschaffenburg 1.
02 23.6. Bad Vilbel 1.
03 7.7. Aschaffenburg 2.
04 27.7. Bad Vilbel 2.
05 21.9. Bamberg
Závody OS CHPH Český západ + Karlovy Vary
01 8.5. Altdorf
02 11.5. Ansbach
03 18.5. Kirchberg 1
04 25.5. Hockenheim 1
05 1.6. Eschweiler
06 1.6. Hockenheim 2
07 8.6. Kirchberg 2
08 15.6. Verlaine
09 15.6. Kaiserslautern 1
10 22.6. Kirchberg 3
11 29.6. Knokke ZZ
12 29.6. Hockenheim 3
13 6.7. Kirchberg 4
14 13.7. Verlaine
15 13.7. Kaiserslautern 2
16 20.7. Hockenheim 4
17 27.7. Knokke 2
18 27.7. Kaiserslautern 3
19 17.8. Altdorf 1
20 24.8. Altdorf 2
21 31.8. Ansbach 1
22 7.9. Ansbach 2
23 14.9. Kirchberg

Pořadí

Pořadí holoubata

Závody OS CHPH Praha + Středočeské
01 19.5. Kupferzell 1
02 26.5. Heilbron 1
03 1.6. Eschweiler 1
04 9.6. Kupferzell 2
05 15.6. Thionville
06 15.6. Amberg 3
07 23.6. Bad Vilbel 1
08 29.6. Knokke 1
09 29.6. Amberg 4
10 7.7. Kupferzell 3
11 13.7. Eschweiler 2
12 13.7. Amberg 5
13 21.7. Heilbron 2
14 27.7. Knokke 2

Pořadí

Závody OS CHPH Chomutov + Lidice + Louny + Středočeské
01 27.7. Bad Vilbel
Závody OS CHPH Chomutov + Lidice + Louny
01 25.5. Heilbronn 1.
02 9.6. Heilbronn 2.
03 23.6. Bad Vilbel 1.
04 7.7. Heilbronn 3.
05 20.7. Heilbronn 4.
06 27.7. Bad Vilbel
07 15.9. Ansbach
Závody OS CHPH Chomutov + Lidice
02 1.6. Erlangen 1.
03 15.6. Erlangen 2.
04 13.7. Erlangen 3.
Závody OS CHPH Lidice + Louny
01 18.5. Wertheim
Závody OS CHPH Domažlice + Louny
01 29.7. Abony
Závody MKSTVČ (OS CHPH Pardubice + Východočeská)
01 9.6. Bamberg
02 23.6. Bad Vilbel 1.
03 29.6. Gotha 1.
04 6.7. Gotha 2.
05 21.7. Gotha 3.
06 27.7. Bad Vilbel 2.

Pořadí MKSTVČ

Závody OS CHPH Horácko + Podoubraví
01 2.6. Koblenz 1.
02 16.6. Eschweiler
03 23.6. Bad Vilbel 1.
04 29.6. Oostende - Knokke 1.
05 13.7. Koblenz 2.
06 27.7. Bad Vilbel 2.